logoabout

انگشتر پشت حلقه چیست

 

انگشتر پشت حلقه چیست

انگشتر طلا نگین دار یکی از انواع زیورآلات لوکس و نماداری است که معمولا بعنوان حلقه یا انگشتر نشون خریداری می شود . که مدل های متنوعی دارند و اکثر آن ها طراحی کلاسیک و سلطنتی دارند و روی آن ها از انواع مختلف نگین و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاده می شود تا انتخاب برای عروس خانم ها راحت و مناسب استفاده آن ها باشد .

بعضی از مخاطبین هم در کنار انگشتر نشون و یا حلقه ازدواج از پشت حلقه استفاده می کنند که نما و جلوه انگشتر در دستشان بیشتر شود و این سبک یکی از جدیدترین و محبوبترین ترند های طلا و جواهر است .

بسیاری از زنان شیفته به دست کردن «پشت حلقه» ای زیبا در کنار حلقه اصلی خود هستند .

همانطور که مشخص است حلقه تعیین کننده تعهد زوجین به یکدیگر در زمان ازدواج است .

 


که یک وفاداری را به صورت نمادین بر روی دست ایجاد می کند، و انگشتر پشت حلقه نیز بیانگر همین موضوع برای زوجین بعد از ازدواج می باشد .

برخی از افراد  به استفاده همزمان حلقه نامزدی و حلقه ازدواج شان علاقه مند هستند . با این وجود، برای گروه قابل توجهی از خانم ها و نوعروسان،انداختن دو حلقه بر یک انگشت می تواند اذیت کننده و حتی آزارنده باشد ؛مثلا کسانی که سبک زندگی بسیار فعال و پویایی دارند و دائما درگیر انجام کارهای روزانه هستند .

 پشت حلقه  اغلب انگشتری نگین دار است که در هنگام ازدواج به عروس هدیه می شود و بیشتر برای آراستگی و استحکام بیشتر پیوند اوست. به همین علت به آن «انگشتر ازدواج» نیز گفته می شود و همیشه در پشت حلقه اصلی پوشیده میشود .

همانطور که مشخص است این مورد می تواند باعث ایجاد زرق و برق حلقه اصلی ازدواج شود،
در صورتی که همسر شما بر روی این موارد حساس است و تجملات بودن برای او دارای اهمیت زیادی می باشد به شما توصیه می کنیم که انگشتر پشت حلقه را برای همسر خود خریداری کنید.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید