logoabout

گردنبند هرینگوبین

 

گردنبند هرینگوبین

زنجیر طلا از جمله زیورآلات محبوب و البته پرکاربردی است که خانم و آقایان بسیاری از آن استفاده می‌کنند. از مهمترین ویژگی‌های انواع زنجیر طلا این است که هیچ گاه از مد نمی‌افتد و شاید یکی از دلایلی که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند آن را به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری خریداری نمایند نیز همین امر باشد .

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که قبل از خرید زنجیر طلا بهتر است با انواع آن آشنا شوید تا خریدی مناسب و انتخابی درست داشته باشید .

در این مقاله شما را با زنجیر طلای هرینگبون آشنا میکنیم .

گردنبند هرینگوبین سبکی کلاسیک دارد و هرگز از مد نمی‌رود. به همین دلیل همیشه می‌توانید انواع آن را در جواهرفروشی‌ها پیدا کنید

این گردنبند از دنباله‌ای از حلقه‌های مسطح، کوتاه و موازی در یک الگوی جناغی تشکیل شده است و معمولا دارای دو یا چند ردیف از حلقه‌های به‌هم‌پیوسته است. همچنین ظاهری صاف و مسطح دارد که به‌راحتی روی گردن می‌نشیند. به‌دلیل پهنای نسبتا زیاد سطح آن، معمولا درخشندگی زیادی ایجاد می‌کند و به پوست زیبایی خاصی می‌بخشد .

جواهرسازان این گردنبند را با به‌هم‌پیوستن حلقه‌های فلزی به‌شکل زیگزاگ می‌سازند. حلقه‌ها به‌شکل مسطح و مستطیلی هستند و آنها را به‌موازات یکدیگر روی یک ماده پایه انعطاف‌پذیر قرار می‌دهند. سپس همه آنها را با زاویه کمی اریب به هم محکم می‌کنند و به‌طرز ماهرانه‌ای می‌بافند تا یک زنجیره بافته‌شده و صاف ایجاد شود. گاهی این گردنبند را از دو یا چند ردیف حلقه درست می‌کنند که در این صورت جهت اریبی حلقه‌ها به‌شکل متناوب خواهد بود تا بافتی محکم ایجاد شود. طراحی آن طوری است که از دور کاملا ساده به نظر می‌رسد؛ اما وقتی از نزدیک به آن نگاه کنید، ظرافت‌های بافت زیبای آن را مشاهده خواهید کرد .

 یکی از دلایل محبوبیت این گردنبند همه‌کاره بودن آن است و می‌توانید با هرچیزی آن را ست کنید .

شاید تصور کنید این گردنبند فقط برای خانم‌ها مناسب است؛ اما این‌طور نیست. درواقع هیچ دلیلی وجود ندارد که آقایان نتوانند از آن استفاده کنند. اگر آقا هستید، این گردنبند را با تی‌شرت‌ها یا بلوزهای ساده مخصوصا مشکی ست کنید .

این گردنبند برای هر موقعیتی مناسب نیست. ازآنجاکه آسیب‌پذیر است، اگر جایی می‌روید که باید فعالیت شدیدی انجام دهید بهتر است آن را استفاده نکنید .

هنگام خواب حتما آن را از گردنتان باز کنید؛ اگر روی آن فشار بیاورید ممکن است بشکند یا خم شود. حتی ممکن است وقتی موقع خواب به‌سمت دیگری برمی‌گردید زیر بدنتان گیر کند و کشیده شود .

اگر آن را محکم بکشید بافت آن باز می‌شود یا پیچ می‌خورد .

همیشه آن را در جایی صاف و به‌شکل طبیعی‌اش قرار دهید .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید