logoabout

طلا با سنگ مالاکیت

 

طلا با سنگ مالاکیت

 

مالاکیت کانی ای است که در اعماق کم زمین شکل می گیرد .

سبزخوش رنگ، جلای صیقلی براق، لایه ها و چشم های مالاکیت آن را مبدل به گوهری بسیار محبوب می گرداند . این ماده به فرم اشیاء تزئینی، پیکرتراشی شده و نیز جهت تولید سنگ های نیمه قیمتی بکار گرفته می شود .   

سنگ مالاکیت همچنین دارای بسیاری از خواص درمانی عاطفی و روحی است. این سنگ با انرژی محافظتی که به ذهن ، روح و بدن تزریق می کند به ما کمک می کند . این سنگ احساسات سمی را از بین می برد و افراد منفی را از ما دور می کند. سنگ مالاکیت به کسانی که از آن استفاده می کنند عقل و شجاعت می بخشد.

مالاکیت سنگی است که همه در زندگی خود به آن نیاز داریم. برای کسانی که از احساس آسیب پذیری در خارج از کشور خسته شده اند این سنگ می تواند به آنها بسیار کمک کند تا تغییرات را پذیرا باشند .

با توجه به ترکیب طلای زرد وقسمت های وسط آن که با سنگ مالاکیت پر شده است . مدل و طراحی خاص و منحصربفردی ایجاد کرده که بتوانید اطمینان حاصل کنید که با استفاده از این نیم ست در میهمانی ها و مجالس خود یکی از خاص ترین استایل ها را داشته باشید . این آویز گردنبند و گوشواره  با داشتن مدل خاص و نوع قرار گیریش روی پوست توانسته جایگاه خوبی در خصوص راحتی استفاده از این نوع زیورآلات کسب کند . همچنین وزن فوق العاده سبک آن باعث شده که با خیال راحت از آن به عنوان یک زیور روزانه استفاده کنید. نیم ست طلا سنگ مالاکیت یکی از محصولاتی هستند که بانوان و دختران کم سن در هر سنی که هستند می توانند از آن استفاده کنند.البته به دلیل وزن بسیار مناسب این نیم ست شما می توانید آن را جزو گزینه های اولیه هدیه هایتان برای عزیزان خود قرار دهید.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید