logoabout

دستبند رولکس مردانه

 

دستبند رولکس مردانه

 

دستبند طلا از معدود مدل های اکسسوری می باشد که نه تنها طرفداران بسیار فراوانی از بین خانم ها دارد بلکه آقایان نیز از اصلی ترین طرفداران آن محسوب می شوند . و یکی از مهمترین زیورآلاتی که مردان از آن استفاده می کنند دستبند طلا است .

امروزه طرح های متفاوت و گسترده ای از زیورآلات مردانه و به خصوص دستبند طلا مردانه موجود است که می توان نمونه های فراوانی از آن را در بازار طلا و جواهر مشاهده کرد .

دستبند طلا رولکس مردانه از مدل های بسیار پرفروشی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و به خاطر اینکه اسپرت است برای زنان و مردان قابل استفاده می باشد .

این مدل دستبند طلا جدید رولکس در رنگ های زرد و سفید و رزگلد و مدل های دو رنگ و سه رنگ موجود می باشد و ست مشابه آن از قبیل گردنبند و انگشتر طلا و نیم ست طلا در رنگ ها و ابعاد مختلفی قابل سفارش است .

دستبند طلا رولکس  از طلای ۱۸ عیار به رنگ زرد و رزگلد ساخته شده است . همچنین این محصول را با نام‌های بند ساعتی یا رولکس معروف است . از ویژگی‌های این مدل حالت اسپرت دارد و براحتی در دست قرار می‌گیرد و همچنین دارای قفلی محکم و با اعتماد بالا است .

نمای دستبند طلا ۱۸ عیار رولکس براق و مات است . به گونه ای که خط‌ های وسط این محصول، براق و از دو رنگ زرگلد و زرد طراحی شده و نمای جانبی آن مات می‌باشد . این مدل دستبند طلا ،برای تمام مردان ، زنان ، پسران و دختران در همه زمان فوق العاده جذاب بوده است .. 

و در همه در مکان ‌های مختلف و در تمام روزها بدون مناسبت در جشن‌ها ، مهمانی‌ها ، دورهمی‌ها و غیره می‌توانید استفاده کنید .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید