logoabout

تاریخچه النگو

تاریخچه النگو

به هرچیزی که در اطراف مچ دست قرار گرفته یا پیچده شود دستبند گفته میشود . النگوها نیز نوعی دستبند  هستند. در اصطلاح به هر دستبند حلقه ای یکدست و تقریبا سفت و سختی نیز النگو گفته میشود .

النگو طلا، از قدیمی ترین و سنتی ترین اشکال طلا است که از گذشته تا به امروز، توسط خانم ها در سراسر جهان به عنوان یک وسیله زینتی استفاده شده است .

 

اغلب النگوهایی که توسط خانم ها استفاده میشود از جنس طلا است به همین دلیل النگو طلا طرفداران زیادی نیز دارند .

یکی از مهمترین سوالاتی که برخی از مراجعان و مشتریان از ما میپرسند این است که معمولا باید در کدام دست النگو را استفاده کرد . ببینید این سوال کاملا شخصی است و قاعده و قانون خاصی ندارد. برای مثال استفاده از النگو طلا مانند ساعت نیست که حتما به دست چپ باید نصب شود . این امر کاملا شخصی است و بستگی به خودتان دارد با این حال قواعدی وجود دارد که باعث میشود حین استفاده همزمان از النگو یا سایر جواهرات میتوانید از آن ها طبعیت کنید .

برای مثال اگر از ساعت مچی استفاده میکنید بهتر  است النگو را در دست راست استفاده کنید و اگر تعداد النگوهایتان زیاد است در هر دو دست آن ها را بپوشید و نوعی تعادل در تعداد و وزن در هر دو دست ایجاد کنید.

انتخاب نوع طلای زینتی، برای همه یکسان نیست و بر اساس نیاز و دلیل استفاده فرد تعیین می شود. النگو طلا، گزینه ای است که همیشه در حین خرید طلا، حرف اول را می زند، اما در هنگام خرید و انتخاب یک النگو، باید به نکاتی توجه کرد که احتمالا نمی دانید.

هنگام خرید النگو بهتر است به وزن ، رنگ ، طرح  آن توجه کنید .

طلا، زینتی شیک، زیبا و سرمایه ای ارزشمند است. النگو طلا نیز سالیان سال مظهر زیبایی و شایستگی بانوان ایرانی بوده است. جلوه ای که یک النگو به دست شما می دهد تاثیر فوق العاده‌ای در نحوه به نظر رسیدن شما دارد.

هنگام خرید یک النگو حتما به معیار ها و گزینه های گفته شده توجه کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید. سعی کنید تا حد امکان النگو خود را با دیگر زیور آلات خود ست کنید تا به زیبایی این فلز درخشان بی افزایید.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید