logoabout

سرویس طلا فیگارو جدید

 

سرویس طلا فیگارو جدید

 

در دنیای مد و فشن امروزه یکی از اعضای اصلی و جدایی ناپذیر استفاده از زیورآلات طلا می باشد که نیم ست طلا یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین زیورآلاتی است که برای هر سنی مدل مناسبی طراحی و ساخته شده است .

فیگارو از دسته زنجیر های کلاسیک میباشد. ظاهری  فانتزی داشته و برای استفاده روزانه و بدون آویز بسیار مورد توجه می باشد .

الگوی آن به این صورت است که بعد از هر دو یا سه حلقه کوتاه، یک حلقه بلند قرار می‌گیرد و در سایز های مختلفی در بازار وجود دارد.  اولین تولید و طراحی این زنجیر در ایتالیا بوده.   اکثرا برای استفاده آقایان هست هم بدون آویز و هم با آویز به خاطر الگوی زنجیر،این مدل به کارتیه ترکیبی هم در بازار معروف است .

 

امروزه در ساخت و طراحی تمام محصولات طلا و جواهر چیزی که بیش از هرچیزی به چشم می آید و می توان آن را در هر مدلی دید سادگی و آراستگی و زیبایی تمام محصولات در عین سادگی است چرا که سلیقه ها دچار دگرگونی شده است و کمتر کسی به دنبال طرح های شلوغ و پرزرق و برق است.

استفاده از زنجیر ها به تازگی از جذاب ترین ترند ها است که می توان تنوع و خلاقیت در ساخت و طراحی انواع محصولات آن را مشاهده کنید .

سرویس  طلا فیگارو یکی از مدل های مینیمال است که از پرطرفدارترین مدل های زنجیر طلا از گذشته تا به الان است که امروزه نیز بسیار محبوب شده است و به خصوص قشر جوان به آن علاقه بسیاری دارند .

این مدل سرویس طلا جدید از طلای  18 عیارساخته شده است و قابلیت آبکاری هم دارد اما هم رنگ سفید آبکاری ثابت نیست و هم اینکه امروزه رنگ زرد بسیار محبوب و ترند شده است .

اگر شما هم از دسته طرفداران بسیار زیاد این مدل سرویس طلا و بافت فیگارو هستید می توانید آن را به صورت تک و با ابعاد و ضخامت های مختلفی از گالری حوا تهیه کنید .

قفل دستبند و گردنبند سرویس طلا فیگاروجدید مدل طوطی می باشد و مقاومت بالایی دارد و می توانید گردنبند طلا فیگارو را با مدل های دیگر گردنبند به صورت چند رج استفاده کنید زیرا نمای بسیار جذاب و شیکی دارد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید