logoabout

سرویس طلا تراش امگا

 

سرویس طلای تراش امگا

 

خرید سرویس طلا یکی از مهمترین دغدغه‌های خانم‌های شیک پوشی است که می‌خواهند در مراسم‌ها و عروسی‌ها بدرخشند. همچنین خرید سرویس طلا و جواهر برای عروس خانم‌ها نیز یکی از رسم‌های ایرانیان است که از گذشته تا به امروز در لیست خرید عروس بوده است .

امگا نوعی از زنجیر و گردنبند طلای زنانه است که به صورت صاف و مسطح و از زنجیره‌های فلزی تودرتو ساخته شده است .

 

در ساخت این مدل هیچ حلقه و یا مهره‌ای برای اتصال استفاده نشده و بخش داخلی آن از شبکه‌های فلزی در هم تنیده تشکیل شده است. این زیورآلات معمولا به صورت کوتاه طراحی شده و به نوعی یکی از گردنبندهای چوکر نیز به شمار می‌رود .

این زنجیر طلا دارای انعطاف‌پذیری بالایی است و به همین دلیل می‌توان آن را در گروه زنجیرهای مستحکم و با دوام قرار داد اما در صورت نگهداری نادرست از آن ممکن است آسیب پذیر باشد که در ادامه این مطلب به بررسی این مورد خواهیم پرداخت .

در حقیقت این زنجیر در عین زیبایی در صورت عدم نگهداری درست به سادگی پیچ خورده و یا خم می‌شود. تعمیر این زنجیر اگرچه امکان‌پذیر است اما مثل روز اول خود نخواهد شد .

بنابراین نگهداری از این اکسسوری آسان نبوده و اگر قادر به محافظت از زیورآلات خود نیستید و یا به دنبال زنجیری هستید که دائم در گردن شما باشد، بهتر است به سراغ این زنجیر طلا نروید .

سرویس طلا بدون نگین امگا از جدیدترین مدل های سرویس تراش است و نمای فوق العاده زیبایی را به ظاهر شما می بخشد و باعث درخشش شما در مجالس است که در سه رنگ طلای زرد و سفید و رزگلد موجود می باشد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید