logoabout

سرویس طلا فلاور

 

سرویس طلا فلاور

 

از دیرباز تا کنون، خرید سرویس طلا یکی از چالش هایی است که عروس و دامادها قبل از مراسم عروسی با آن روبرو هستند، چالشی که هم شیرین است و هم می تواند با استرس همراه باشد. سرویس طلا، شامل گردنبند، گوشواره و دستبند است و از آن جایی که انواعی از مدل ها و طرح ها مانند طلا سفید، طلا زرد، سرویس های جواهر و … در بازار موجود است، انتخاب ممکن است سخت به نظر برسد .

 

 

امروزه سرویس طلای عروس از تنوع زیادی برخوردار است و طراحی های بسیار گسترده و وسیعی از آن موجود می باشد، به این دلیل انتخاب سرویس طلا مناسب از بین مدل های زیبا و گوناگون کار دشواری می باشد؛ دو مدل اصلی سرویس، سرویس طلا نگین دار و سرویس طلا تراش است که ویژگی مشترک بین آنها درخشش و نمای جذاب است که مناسب استفاده برای مهمانی ها و مجالس است .

سرویس طلا فلاور از طلای سفید ساخته شده است و با طلای رزگلد و سفید هم موجود می باشد اما رنگ سفید بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و جلوه ای زیباتر و جذاب تر دارد .

این مدل سرویس طلا جدید زنانه به واسطه تراش هایی که دارد نمای فوق العاده زیبا و جذابی دارد و ویژگی آن که باعث محبوبیت شده است درخشش بدون نگین است .

سرویس طلا عروس دارای مدل های بسیار متنوع و گوناگونی است که در سایت گالری ماندگار موجود است. بند بکار رفته مدل زیتون است که امکان کوتاه و بلند کردن آن وجود دارد .

اگر جزء آن دسته از عروس خانم هایی هستید که سرویس طلای نگین دار دوست دارید، حتما خریدتان را از مغازه های معتبر انجام دهید و شناسنامه سنگ و جواهرات را دریافت کنید، آن هم به این دلیل که طلا با وجود نگین و برلیان بسیار گران قیمت خواهد بود .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید