logoabout

انواع مدل های انگشتر برای نامزدی

 

انواع مدل های انگشتر برای نامزدی

یکی از زیباترین لحظات ازدواج برای عروس خرید حلقه نامزدی خواهد بود که علاوه بر ظاهری شیک از لحاظ معنوی نیز برای زوجین قابل اهمیت است. این حلقه ها شاید ساده به نظر برسند، اما نشانه پیوند و تعهد برای زوجین به حساب می آیند .

هنگام خرید انگشتر نامزدی طلا توصیه می شود که افراد جوان از حلقه های ظریف تر استفاده کنند و افراد میان سال بهتر است از حلقه های بزرگ و پهن تر بهره ببرند. برای انگشتان کشیده حلقه هایی با طراحی که روی آن کشیده شده است، روی دست فرد جلوه بهتری دارد. استفاده از حلقه های نگین دار برای حلقه های نامزدی بسیار تاثیرگذار و زیبا خواهند بود .

 انواع الماس برای نگین حلقه‌ها

رادیان

رادیان سنگی به شکل مربع است که درخشنده‌ ترین سنگ در میان سنگ های مربعی است .

گلابی

این سنگ همانند اسمش به شکل میوه گلابی تراشیده می شود .

پرنسس

سنگی مربع شکل است که جلوه زیبایی دارد و مناسب انگشتر های نشون طلا است .

مارکیز

سنگ مارکیز معروف به سنگ لویی است، به این دلیل که اولین بار توسط لویی شانزدهم استفاده شد .

قلب

شکل قلب روی حلقه‌ ها بسیار زیبا است و جلوه‌ی خاصی به انگشتان شما می‌دهد .

نکات مهم در خرید حلقه نامزدی برای آقایان

گاهی آقایان در انتخاب مدل انگشتر جدید به عنوان حلقه از خانم ها سخت پسندتر هستند، اما از آنجایی که حوصله دردسرهای آن را ندارند، ممکن است به صورت تصادفی یکی را انتخاب کنند، ولی بعدها از به دست کردن آن حس خوبی نگیرند .

سایز حلقه

سعی کنید انگشت آقایان را در انتهای روز اندازه گیری کنید، زیرا ممکن است در طول روز به خاطر فعالیت انگشت آن ها ورم داشته باشد .

مدل مناسب

قطعا انتخاب درست حلقه باعث راحتی و در نهایت به دل نشستن حلقه توسط داماد می شود. در صورتی که مدل خاصی را مدنظر ندارید، سعی کنید از فروشنده کمک بگیرید که مدل های پرفروش و زیبای خود را به شما معرفی کند .

پهنای رینگ

اکثر آقایان حلقه های پهن را بیشتر می پسندند، اما قانون و قاعده خاصی وجود ندارد. اگر با حلقه پهن راحت نیستید، مدل دیگری را انتخاب کنید .

نگین و الماس حلقه

اگر حلقه ای مورد پسند شما است، لازم نیست نظر فروشنده یا فرد دیگری را بپرسید. این حلقه شماست، حلقه مورد علاقه خود را انتخاب کنید، هر چند که ساده باشد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید