logoabout

انگشترهای توری

 

انگشتر توری

 یکی از طرح های انگشتر که نسبت به سایز و ابعاد دارای وزن پایینی است طرح انگشتر طلا توری است زیرا طرح توری به علت فضا های خالی می تواند ابعاد بزرگی داشته باشد اما با وزنی کمتر از آنچه که نشان می دهد از همین رو اگر به دنبال یک انگشتر درشت طلا هستید که قیمت مناسبی هم داشته باشد این نمونه می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد

انگشتر از جمله محصولات طلا مورد علاقه خانم‌ها است که عموما این محصول به صورت دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انگشترهای طلا به دستان شما جلوه و جذابیت خاصی می دهد که اگر در کنار سایر زیورآلات مکمل آن استفاه شود بر درخشش و زیبایی آن می‌افزاید .. 

با توجه به اینکه انگشتر جزو طلا و جواهراتی به‌حساب می‌‌آید که از اهمیت ویژه‌ای در زیبایی و استایل دارد، پس انتخاب درست آن می‌تواند ماندگاری بالایی به محصول ببخشد .

 

در این پست انگشتر طلا زنانه تراش را مشاهده می کنید که از طلای زرد ساخته شده است و سطح روی آن تماما تراش های ظریفی است که جذابیت محصول را دو چندان کرده است و جایگزین نگین در آن شده است .

انگشتر طلا بدون نگین فقط با طلای زرد ساخته می شود و قابلیت آبکاری هم با رنگ های رزگلد و سفید را دارد و نمای روی آن به صورت مات و براق می باشد. این مدل انگشتر طلا تراش  قابل سایز کردن تا 10 شماره بزرگتر و کوچکتر است . 

این مدل انگشتر طلا جدید جزو مدل های نمادار است که از وزن مناسبی نسبت به نمایش برخوردار است و  انگشتر طلا تراش زنانه نمونه های متنوع بسیاری دارد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید