logoabout

انگشتر طلا البرناردو

انگشتر طلا البرناردو

انگشتر  زنانه و مردانه نه تنها برای تزئین و زینت ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد بلکه گاهی به عنوان نماد یکی از سنت‌ها و پیامی برای اطرافیان می‌باشد.

 طلا البرنادو نیز یکی از مواردی است که به دلیل سَبک طراحی و استفاده از نماد های عاشقانه و البته قیمت مناسب یکی از پیشنهادات اصلی گالری طلا و جواهر احسان به مشتریان جوان خود می باشد .

مثلا اینکه بعضی از انگشترها به عنوان نماد عشق و ازدواج میان دو نفر هستند که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند .

در این پست مدل انگشتر طلا البرناردو را مشاهده می کنید که از طلای زرد ساخته شده است .

 انگشتر طلا جدید البرناردو در انواع بسیار متنوع و طرح های گوناگون به صورت تک رج و دو رج و سه رج و..... طراحی و ساخته می شود و ترکیب رنگ های مختلفی دارد و شما می توانید هر رنگی که مدنظرتان است را سفارش دهید. 

این مدل انگشتر طلا زنانه البرناردو قابل سایز کردن است و به خاطر قسمت انتهایی بازوی آن که گوی کار نشده امکان تغییر اندازه را فراهم می کند. اکثر مدل های انگشتر طلا قابل سایز کردن هستند و تنها بعضی مدل ها امکان سایز شدن ندارند و باید طبق سایز دست شما برایتان ساخته شود .

در خرید هرنوع زیورآلاتی برای بسیادی داشتن ست مشابه برای آن نوع اکسسوری مهم است.  شما می توانید ست مشابه دستبند و گوشواره و گردنبند طلا البرناردو را از مجموعه ماندگار تهیه نمایید و با استفاده از ست کامل زیبایی و درخشش دوچندانی به استایل خود ببخشید .

این مدل انگشتر به صورت بدون نگین است و درخشش و جذابیت آن به خاطر گوی های تراش خورده البرناردو می باشد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید