logoabout

خرید ساعت طلا

 

ساعت طلا

اغلب خانم ها و آقایون به خرید ساعت مچی طلا علاقه نشان می دهند. ساعت طلا برای خانم ها جنبه نمایشی و ظاهری و برای آقایان نمایش جایگاه و قدرت می باشد. ساعت طلا زنانه و مردانه یا از بدنه طلا ساخته شده اند یا از آبکاری طلا درست می شوند. 

سازندگان ساعت های مچی و ساعت های جیبی از دیرباز برای بالا بردن ارزش ساعت ها و خاص بودن و لوکس بودن، از طلا استفاده می کردند. این ساعت ها مسلما هم قیمت بالاتری نسبت به ساعت های از جنس فولاد و دبگر فلزات دارند .

در ساعت های مچی که از طلا ساخته شده اند، باید عیارشان مشخص باشد. اینکه از چه طلا با چه عیاری در ساخت ساعت مچی استفاده شده است، ارزش ساعت را مشخص می کند. مثلا در بیشتر ساعت های مچی از جنس طلا، از طلای ۱۴ و ۱۸ عیار استفاده می شود .

ساعت های مچی که فقط از روکش طلا در آن ها استفاده شده است، قیمت پایین تری هم دارند تا به آن ها که از طلای ۱۸ عیار در ساختشان استفاده شده است. در طول استفاده از این ساعت ها، روکش طلا کم کم از بین رفته و رنگ خود فلز زیر کار، بیرون می آید .

از آنجایی که ساعت های مچی از طلا دارای قیمت بالایی هستند و باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید، بهتر است از نوع ضد آب آن خریداری نمایید تا ماندگارتر باشد و زود خرابی نداشته باشد .

بعضی ساعت های مچی برند فقط بخاطر نام برندشان است که از قیمت بالاتری برخوردارند و می توان همان ساعت با همان مقدار طلا را با برندی دیگر ارزان تر خریداری کرد .

  مزیت استفاده از ساعت طلا

در گذر زمان ارزش آن حفظ شده و حتی بیشتر هم می شود چون از طلا استفاده شده است.

در صورت آسیب می توان آن را آبکاری کرد و تعمیر نمود.

ساعت مچی طلا، خاص است و منحصر به فرد است.

اسیب دیدگی ساعت های ساخته شده از طلا کم تر است.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید