logoabout

سنجاق طلای نوزاد

سنجاق طلای نوزاد

یکی از اولین و اصلی ترین چیز هایی که برای نوزادی که تازه متولد شده و یا کودک خریداری می شود انواع زیورآلات طلا بچه گانه است که انتخاب نوع و طرح و مدل آن بستگی به سلیقه و خواست مخاطبین دارد.

سنجاق طلا نوزاد که درتصویر می بینید یکی از انواع اکسسوری های مناسب کودک و نوزاد است که وزن سبک و قیمت مناسبی دارد و همچنین طراحی های متنوع و مدل های گوناگونی دارد که می توانید از طریق سایت گالری ماندگار مشاهده کنید و بر اساس سلیقه و بودجه خود مدل مدنظرتان را انتخاب کنید.

سنجاق سینه و پلاک طلا اسم  می توان یکی از ماندگارترین طلاهای دوران کودکی فرزندپتان باشد  .

سنجاق سینه  و پلاک طلا اسم  با طلا عیار 18 ساخته می شود . قیمت پلاک طلا اسم برای سنجاق سینه بستگی به طرح و مدلی دارد که مشتری انتخاب می کند .

سنجاق سینه دارای قفل محکم می باشد که به راحتی قفلش باز نمی شود .

امروزه طلا سازان انواع سنجاق سینه با طرح ها و مدل های مختلف  وبا رنگ طلا زرد ، سفید و.. می سازند .

سنجاق سینه طلا نوزاد دخترانه : طلا سازان این نوع سنجاق سینه ها را با استفاده از طرح ها و مدل و رنگ های فانتزی دخترانه و شخصیت های کارتونی دخترانه می سازند . اگر طرح و مدل خاصی مد نظرتان می باشد می توان طرح مورد نظر را سفارش داد .

سنجاق سینه طلا نوزاد پسرانه :

طلا سازان این نوع سنجاق سینه ها را با استفاده از طرح ها و مدل و رنگ های فانتزی پسرانه و شخصیت های کارتونی پسرانه  می سازند و سنجاق سینه با طرح اسباب بازی مانند ماشین می سازند .

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید