logoabout

انگشتر پورتوفینو

انگشتر پورتوفینو – بررسی علت محبوبیت این مدل انگشتر

انگشتر پورتوفینو با طراحی زیبا و جدید طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . طرح ویژه چند ردیفی با برش های ظریف و مدرن زیبایی این انگشتر را چندین برابر کرده است .

این مدل انگشتراز انگشترهای خوشه ای یا لایه ای هستند که در سال گذشته، گوشه و کنار دنیای مد را به تسخیر خود درآورد . حال در سال ۲۰۲۲ طراحان تلاش کرده اند تا با ترکیب این دو ترند و خلق انگشتر پورتوفینو ، طرفداران انگشترهای چانکی، کوکتل و چند لایه را خشنود سازند .

در نگاه اول، به نظر می رسد که انگشترهای پورتوفینو از چند لایه مختلف حلقه ظریف و باریک تشکیل شده است . این حلقه های باریک در واقع به یکدیگر وصل هستند و یک انگشتر پهن با طراحی خاص را به وجود می آورند . در واقع در ساخت انگشترهای پورتوفینو تلاش می شود تا لایه های مختلف تراش خورده بر روی بدنه یک حلقه بسیار پهن، از نظر بافت، طراحی و حتی جنس طلا با یکدیگر تفاوت داشته باشند . تفاوت رنگ در لایه های مختلف انگشترهای پورتوفینو، هارمونی زیبایی را در زیر نور به وجود می آورد. همچنین در نظر گرفتن لایه هایی از بافت ها و مدل های مختلف، به غنای هنری این انگشترها می افزاید .

در سال گذشته، در ویدیو های تیک تاک و تصاویری از که از سلبریتی ها می دیدیم، انگشترهای چند لایه یا خوشه ای، جلب توجه می کردند. این انگشترها ترکیبی از چند حلقه ساده بودند که در یک انگشت یا چند انگشتر استفاده می شدند. به صورت موازی، دنیای مد به استفاده از گردنبند ها، دستبند ها و انگشترهای چند لایه علاقه نشان داد. این جریان تا جایی پیش رفت که بر خلاف اصول سنتی، افراد اقدام به ترکیب فلزات و ساخت ترکیب های مینیمال، شیک و کاربردی از انگشتر ها، دستبند ها و گردنبندهای چند لایه کردند .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید