logoabout

آویز ساعت طلا چیست و چه کاربردی دارد؟

بررسی تخصصی| آویز ساعت طلا چیست و چه کاربردی دارد؟

 

آویز ساعت یکی از زیور آلات شیک و زیبایی که مدت زیادی از ورود آن به دنیای مد نمی گذرد، آویز ساعت طلا می باشد .  همانطور که از نامش پیداست به شکل یک زنجیر در دسته ساعت شما قرار می گیرد .

آویز ساعت ساختار ساده‌ای دارد؛ اما همین اکسسوری ساده اگر درست انتخاب شود بسیار چشمگیر است .

در واقع همین آویز ساعت تمام انتظاراتی که از سایر زیورآلات می‌رود را برآورده می‌کند. آویز ساعت نیز بنا به سلیقه و خواسته‌ی افراد مختلف طراحی و ساخته می‌شود و شما می‌توانید بر اساس علاقه و البته طرح و رنگ ساعت موردنظرتان انواع آویز ساعت را تهیه کنید .  یادتان باشد این اکسسوری به دلیل نوع کاربرد آن، اساساً ابعاد ظریف و کوچکی دارد و با یک زنجیر باریک و کوتاه به بند ساعت متصل می‌شود .

آویز ساعت طلا در بهترین اندازه زنجیری کوتاه تر از ۷ سانتی متر و همراه با یک مهره با نماد ساده و فانتزی می باشد . این زیورآلات زیبا و بروز می تواند یک هدیه خاص و دوست داشتنی با قیمت مناسب و البته از جنس طلا باشد .

اما پیش از انتخاب آویز ساعت به جنس و رنگ ساعت‌تان نیز توجه کنید . همیشه آویز ساعت طلایی یا نقره‌ای بهترین انتخاب نیست. اگر ساعت شما استیل، سیلیکونی یا پلاستیکی است (مثل ساعت‌های سوآچ) بهتر است آویز ساعت خود را با رنگ‌های سفید یا حتی مشکی انتخاب کنید . اگر ساعت شما رنگی و طرحدار است، بهترین انتخاب آویز ساعت ساده است، چه در رنگ و چه فرم و چه طرح .

در هنگام خریدتان به قفل آویز مورد نظرتان نیز توجه لازم را داشته باشید. قفل محصول مدنظرتان باید از استحکام و دوام مناسبی برخوردار باشد .

آویزهای ساعت می توانند در کنار زنجیر و پلاک خود از یکسری اتصالات جانبی نیز برخوردار باشند . مثلا می توان بر روی آن ها از سنگ های زینتی و یا قطعه های کوچک نقره ای استفاده نمود و سبب افزایش دو برابری جذابیت های ظاهری آن شد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید