logoabout

برند رولکس دنیای مد آشنایی با برند رولکس و کلکسیون جذاب

 

بررسی تخصصی |برند رولکس دنیای مد آشنایی با برند رولکس و کلکسیون جذاب

 

برند رولکس یک شرکت سوئیسی بسیار مشهور و خوشنام است که محصولاتش به دلیل داشتن کیفیت، خلاقیت و فناوری‌های خاص و مدرن محبوبیت بسیار بالائی در سراسر جهان دارند. رولکس با اختلاف زیاد نسبت به دیگر شرکت‌ها، بزرگ‌ترین برند ساعت‌های تک لوکس در جهان است که روزانه حدود ۲ هزار ساعت تولید می‌کند .

رولکس (Rolex) برند سوئیسی تولیدکننده‌ی ساعت‌های لوکس در جهان است که دفتر مرکزی آن در ژنو قرار دارد. این برند خوشنام اولین بار در سال ۱۹۰۵ توسط هانس ویلسدورف و آلفرد دیویس به نام شرکت Wilsdrof and Davis در لندن تأسیس شد. از بین این دو نفر، ویلسدورف شهرت بیشتری دارد و در برخی منابع نیز به‌عنوان بنیان‌گذار اصلی شناخته می‌شود .

رولکس اولین تولیدکننده ساعت‌هایی بود که مجوز نصب کُرنومتر را برای ساعت‌های مچی دریافت کرد.

اولین ساعت مچی مقاوم دربرابر نفوذ آب، گردوغبار و هوا در جهان به نام Rolex Oyster در سال ۱۹۲۶ توسط رولکس عرضه شد.

هر خانم شیک پوش باشی که علاقه مند به دنیای مد و فشن است و برای استایل شخصی و منحصر به فرد خود تلاش میکند قطعاً دوست دارد از زیورآلات رولکس استفاده کند چرا که طرح های طلا و جواهرات رولکس در نهایت ظرافت و هنرمندی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و یک مجموعه زیبا و منحصر به فردی را ارائه می‌کنند.

رولکس نه تنها از با کیفیت ترین جواهرات و سنگ های گرانبها استفاده می‌کند بلکه به زیبایی و کیفیت آنها نیز دقت و توجه کافی دارد .طراحان جواهر باید هنگام برش دادن سنگ به دقت ابعاد آن را رعایت کنند و وضوح رنگ و تعداد معیارهای رنگی به کار رفته در آن را بدانند.

کنترل کیفیت سنگ ها از ابتدا تا انتهای کار بسیار مهم است و رولکس به شدت این فرآیند را کنترل می‌کند ا.گر از طرفداران جدیدترین سرویس های لوکس رولکس باشید، می‌دانید که رولکس در طراحی طلا و جواهرات خود از الماس؛ یاقوت سرخ، یاقوت کبود، زمرد و سایر سنگهای گرانبها استفاده می‌کند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید