logoabout

انگشتر کارتیه

انگشتر کارتیه

انگشتر کارتیه نیز بسیار پر طرف دار است، از این محصول نیز همراه با دست بند عشق استفاده می شود که بیشتر نیز مختص زوج‌ های تازه ازدواج کرده است.

زمانی که دستبند عشق کارتیه ساخته شد، بیشتر افراد از زیورالات برای ایجاد هماهنگی میان آرایش ظاهری و لباسشان استفاده می کردند . اما این دستبند عشق کاربرد متفاوتی داشت و برای یک منظور یا یک مناسبت خاص طراحی نشده بود. این دستبند ها معمولاً از نقره ساخته شده و روکش طلا داشتند. البته امروزه تولید طلای خالص آن نیز شروع شده است. جنس الماس دستنبد عشق این برند نیز در سال ۱۹۷۹ معرفی شد .

امروزه تمامی افراد جوامع مختلف علاقه دارند تا از این برند معروف اکسسوری داشته باشند ، اما باید توجه کنند که اکسسوری ها و جواهرات تقلبی این برند در بازار ها موجود است و اگر علاقه دارند که اکسسوری های اورجینال و جواهرات برند کارتیه را داشته باشند، باید به نکات خاصی توجه کنند که تشخیص دهند محصولاتی که پیش رو است تقلبی می باشد یا خیر.بسیاری از بانوان علاقه دارند تا سرویس طلا کارتیه را داشته باشند به دلیل آن که طراحی این سرویس های طلا به گونه ایی است که برای هر تیپ و استایل مناسب می باشد و جلوه و درخشندگی خاص خود را دارد .

همان طور که گفته شد علاوه بر معرفی برند کارتیه در طلا و جواهر، صنایع مختلفی نیز با معرفی این برند دچار تحول شدند. کارتیه مردانه به شکل های مختلفی تولید و عرضه شده است که در ادامه به چند نمونه اشاره می کنیم؛

ساعت کارتیه مردانه

دستبند کارتیه مردانه

گردنبند زنجیری کارتیه مردانه

حلقه انگشتر مردانه

ست دستبند و انگشتر مردانه کارتیه

تفاوت کارتیه و کارتیر چیست؟

کارتیه و کارتیر هر دو یکی هستند و فرقشان فقط نوع تلفظ اسم در دو زبان مختلف جهان است. همیشه اختلافات زیادی در مورد تلفظ صحیح اسم این برند در میان مردم جهان وجود دارد. برخی آن را کارتیر می‌دانند و برخی دیگر می‌گویند کارتیه صحیح است.

واقعیت این است که با توجه به اینکه کارتیه یک برند فرانسوی است و مسلماً بهتر است با لهجه‌ی فرانسوی خوانده شود، پس تلفظ صحیح آن «کارتیه» است. البته منظور این نیست که تلفظ «کارتیر» کاملاً اشتباه است. چون اگر بخواهیم تلفظ انگلیسی را در نظر بگیریم، اسم این کمپانی کارتیر خوانده می‌شود. در ایران نیز بسیاری افراد این برند را کارتیر تلفظ می‌کنند که غلط نیست .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید