logoabout

انواع گوشواره طلا

گوشواره طلا
گوشواره ها یکی از رایج ترین زیورآلات مورد استفاده بشر می باشند که در مدل‌ های مختلفی ساخته می‌ شود که همواره با استقبال بالایی از خانم ها رو به رو شده‌ اند.
عواملی مانند لباس، شرایط، ناحیه خاص و متفاوتی از گوش که در آن گوشواره می اندازند باعث شده است تا انواع بسیاری از گوشواره ها ساخته شوند. با دقت به هر کدام یک از عواملی که نام بردیم قبل از خرید گوشواره طلا می توانید بهترین گوشواره را برای خود یا برای دیگران به عنوان هدیه خریداری کنید.
انواع گوشواره
گوشواره ها از جمله زیورآلات مورد استفاده عموم می باشد که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است.
گوشواره ها انواع مختلفی دارند که افراد با توجه به سلیقه شخصی و علایق خود می‌توانند گوشواره مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.
گوشواره حلقه ای
یکی از پرطرفدار ترین انواع گوشواره، گوشواره حلقه ای یا دایره ای می باشد این گوشواره در دو نوع ساده و نگین دار ساخته می‌شود که هر دوی آن ها زیبایی خاص و منحصر به فرد خود را دارند. افراد مختلف که فرم صورت آن ها مربعی شکل می باشد با استفاده از گوشواره حلقه ای می توانند استایل زیبایی در جشن ها و مجالس مختلف کسب کنند.


گوشواره میخی
یکی از محبوب ترین و ساده ترین نوع گوشواره، گوشواره میخی می باشد که معمولاً از یک جزء کوچک تشکیل شده که روی لاله گوش قرار می‌گیرد و یک پایه ظریف توسط یک مهره از پشت آن را ثابت نگه می‌دارد. این نوع گوشواره لاله گوش میزان نیستند و نوعی پیرسینگ به شمار می‌ روند. از این رو برای همه افراد با هر فرم صورتی زیبا هستند ولی بیشتر برای کسانی که صورت کشیده تری دارند پیشنهاد می‌ شود.

گوشواره بخیه ای
این گوشواره یکی از شیک ترین و پرکاربردترین زیورآلات در انواع گوشواره ها می باشد که از یک زنجیر نازک تشکیل شده که به زیبایی تمام از روی لاله گوش عبور میکند و آویز زیبایی از طلا و جواهرات به انتهای آن متصل می‌ شود و جلوه بی نظیری را به تصویر می‌ کشد. این گوشواره به دلیل نداشتن هیچ قفلی در پشت آن هرگز از گوش بیرون می‌افتد چرا که حالت بخیه ای دارد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید