logoabout

انواع گوشواره

پرفروش ترین گوشواره طلا

از بین طلا های بسیاری که تولید و به بازار و فروشگاه ها عرضه شده اند، برخی از آن ها در میان مردم بیشتر از سایر مدل های عرضه شده مورد پسند عوام مردم قرار گرفته است که در ادامه می خواهیم به معرفی برخی از پرفروش ترین گوشواره های طلا بپردازیم .

 

گوشواره طلا طرح قلب کد

این گوشواره بینظیر با عیار 18 به صورت سوزنی با طول بالا می باشد که دارای یک آویز ک.چک و زیبا با طرح قلب کوچک می باشد. شما می توانید این گوشواره زیبا را به صورت بخیه ای در گوش خود بیاندازید .

گوشواره طلا الن کد

گوشواره الن با عیار 18 به صورت سوزنی یا میخی می باشد که پشت آن یک گیره دارد تا گوشواره از گوشتان در نیاید .

گوشواره طلا رزا

یکی دیگر از پرفروش ترین گوشواره های طلا میخی یا سوزنی با طرح درشت رزا، از بهترین و مورد پسند ترین گوشواره طلا می باشد. این گوشواره با استفاده از یک محافظ پلاستیکی در پشت خود در گوش شما ثابت می ماند. علاوه بر این ها از مهم ترین ویژگی های این گوشواره می توان به قیمت فوق العاده به صرفه و ظرافت و زیبایی آن اشاره کرد .

گوشواره طلا مدل آویز ستاره

این گوشواره با عیار 18 که نحوه بستن آن به صورت قلابی می باشد، به دلیل سبکی و طرح فوق العاده اش جزو پرفروش ترین گوشواره های طلا قرار گرفته است. این گوشواره با نحوه اتصال آویز دار همراه با طرح زیبا و قیمت مناسب خود توانسته است توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند .

گوشواره طلا کانیار

نحوه اتصال این گوشواره 18 عیار به صورت حلقه ای می باشد به همین دلیل جزو راحت ترین و پر فروش ترین گوشواره های طلا که محبوبیت زیادی در بین مردم دارند قرار گرفته است. نحوه بسته شدن آن به صورت قلابی می باشد و امکان این وجود ندارد که از گوشتان در بیاید .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید