logoabout

خرید دستبند طلا

نکاتی که در خرید دستبند طلا باید به آن توجه کنید

طلا از جمله زیور آلاتی است که طرفداران بسیاری دارد، چرا که برای خانم ها و آقایان در تمام رده های سنی جذاب و مورد پسند می باشد .

در هنگام خرید دستبند طلا از بین مدل های مختلف باید به نکات بسیاری دقت داشته باشید . از جمله این نکات می توان به فرم دست، رنگ پوست، تهیه ی دستبند طلا با سایز متناسب با دستتان و ... اشاره کرد .

انواع مدل دستبند طلا

دستبند طلا از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که می تواند به دست شما جلوه خاص و بی نظیری بدهد. استفاده از آن ها می تواند باعث ایجاد حس خوبی در شما شود و به جذابیت شما بیافزاید .

از انواع مدل دستبند طلا می توان موارد زیر را نام برد

مدل النگویی: این نوع دستبند ها معمولاً از جنس طلا، نقره، مس، چرم و ... وجود دارند و به صورت چند تایی استفاده می شوند و یا به صورت حلقه های سفت و محکم می باشند .

مدل پیوندی: از این نوع مدل به تازگی در نیم ست ها استفاده می شوند . این نوع دستبند را می توان با هر مدل استایلی استفاده کرد چرا که از پیوند چندین جزء تزیینی مانند سنگ های قیمتی، طلا، نقره و ... تشکیل شده است .

مدل بنگل: این نوع دستبند جزو پر فروش ترین دستبند های طلا می باشد که به صورت نازک و ضخیم با طرح های متنوع و زیبا در بازار و فروشگاه های طلا فروشی عرضه می شود. به همین دلیل انتخاب دستبند طلا مدل بنگل را برای همه افراد با هر نوع سلیقه ای آسان تر کرده است .

مدل زنجیری: دستبند طلا مدل زنجیری از قرارگرفتن چند قطعه طلا در کنار یکدیگر تشکیل می شود که استفاده از آن در آقایان بسیار شایه شده است. این نوع دستبند ها می توانند از مدل های مختلف و متنوع زنجیر به وجود آمده باشند .

به رنگ پوستتان توجه کنید

رنگ پوست افراد مختلف، متفاوت است و همین عامل باعث ایجاد تمایز بین آن ها شده است .

به همین علت همه افراد نمی‌ توانند از یک مدل طلا یا یک رنگ لباس استفاده کنند. به همین منظور افرادی که پوست روشنی دارند و رنگ رگ های قسمت زیرین پوست آن ها مشخص است بهتر است از طلا های سفید رنگ استفاده کنند. در مقابل افرادی که تن پوستشان گرم می باشد و پوست تیره رنگ تری دارند می‌ توانند از طلای زرد استفاده کنند. بسیاری از افراد در این بین دوره های پوست خنثی هستند، کی می تواند از هر رنگ طلا مورد نظر خود استفاده کنند .

دقت به فرم مچ دست و سایز دست

یکی دیگر از نکاتی که باید قبل از خرید طلا از آن مطلع باشید کسب اطلاعات لازم و کافی در مورد فرم مچ دستتان با سایز آن می باشد .

بهترین سایز دستبند برای دسته کودکان و نوزادان آقایان و خانم‌ ها با هر سنی دستبندی می باشد که روی مچ دست رد نیندازد یا اینکه انقدر گشاد باشد که به راحتی از دست در بیاید و خیلی پایین‌ تر از موج قرار بگیرد .

بهترین روش برای اندازه گیری مچ دست قبل از خرید دستبند طلا را به شما معرفی می کنیم. می توانید با استفاده از یک متر انعطاف پذیر دست خود را اندازه گیری کنید به طوری که مهم تر خیلی به دستتان نچسبد .

اگر مچ دست لاغر و باریک ای دارید بهتر است از دستبند های ظریف استفاده کنید. در مقابل افرادی که دارای مچ دست توپر یا پهنی هستند می‌ توانند هم از دستبند های ظریف و نازک استفاده کنند و یا اگر دوست دارند می‌ توانند از دستبند های پهن خریداری کنند .

 استفاده از دستبند های خیلی گشاد یا خیلی تنگ می تواند از زیبایی ظاهری افراد کم کند و منجر به آسیب رساندن شود .

  دقت در این مسائل می‌ تواند به دست شما ظاهری شیک تری ببخشد .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید