logoabout

نکاتی که قبل از خرید طلا به آن توجه داشته باشیم

نکاتی که قبل از خرید طلا به آن توجه داشته باشیم

از جمله نکاتی که باید قبل از خرید طلا به آن دقت لازم و کافی را داشته باشید این است که با چه هدفی می‌ خواهید طلای مورد نظر خود را بخرید.

خرید طلا می‌ تواند برای هدیه دادن به دیگران یا خرید برای خودتان و ... گزینه مناسب باشد و دقت و این مسئله می‌ تواند شما را در انتخاب صحیح آن کمک کند .

کسب اطمینان از اصل بودن طلا

 

 اگر قصد دارید قطعه طلایی بخرید و آن را به دیگران هدیه بدهید بهتر است که طلای دست دوم یا پلاتینی و فیک نخرید به همین منظور روی نشانی که بر رو طلا هک شده است دقت کنید .

خرید طلا متناسب با بودجه خودتان

 سعی کنید طلایی بخرید که با بودجه ی شما همخوانی داشته باشد. به طور مثال اگر بودجه کمی دارید و نمی خواهید هزینه اضافی برای خرید طلا صرف کنید بهتر است از طلا های ساده و معمولی که فاقد تراشکاری های اضافه هستند خرید کنید .

زمان مناسب برای خرید طلا

61563932.jpg

 در زمان هایی که در بازار طلا خریداران خاصی وجود  ندارد و بسیار کم بازدید شده‌اند مانند ایام محرم و صفر که را می توانید در این زمان برای خرید طلا اقدام کنید. خرید طلا در این ایام می‌تواند برای شما یک موقعیت مناسب و عالی به شمار بیاید چرا که تقاضای خرید طلا در این زمان بسیار کم است .

خرید طلا راهی برای پس انداز

 

 بسیاری از افراد به دنبال راهی برای پس انداز پول های خود می باشند به طوری که آن را خرج نکنند . خرید طلا برای این افراد بسیار توصیه می شود. به این منظور سر کنید طلایی را تهیه کنید و بخرید که هزینه گزاف برای آن پرداخت نکنید به خصوص که هدف شما از خرید طلا پس انداز کردن می باشد .

  طلا فروشان برای فروختن طلا های نو از خریداران مبلغی را بابت اجرت ساخت طلا می گیرند. اجرت ساخت هزینه‌ای است که بابت ساختن طلا به کارخانه‌ ی سازنده پرداخت می‌ شود .

 به این منظور می‌ توانید از طلای دست دوم خرید کنید چرا که برای خرید این گونه طلا ها هیچ مبلغی برای اجرت ساخت نمی پردازید و در هنگام فروش آن قطعه طلا ضرر کمتری را متحمل می شوید .

توجه و دقت کردن به این نکات منجر می شود تا بهترین خرید را داشته باشید .


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید